Založ si blog

Manažment kvality sociálního určenia (CSRQ-SM)

Jeden z projektov, ako preniesť súčasné exkluzívne postavenie globálnej oligarchie, odhaľuje „agent Gideon“ z prostredia Mossadu. V podstate je jedno, či ide o spravodajskú hru, alebo židovského „assangea“. Plán je koncipovaný realisticky, má uskutočniteľnú konštrukciu a uveriteľnú motiváciu.

Software CSRQ-SM (Social Management) je univerzálny platobný systém bánk a vlád, ktorý nahradí po finančnom resete súčasný systém. Software zruší všetky súčasné meny, tak, že všetky bankové transakcie, všetky transakcie kreditními a debetními kartami budú realizované už len v systéme CSQR-SM. Plánovaná mena se nazýva USDR. Všetky účty budú „cez noc“ prevedené na USDR. Na účtoch bude aj sociálne hodnotenie užívateľa.

Po konverzii, při prihlásení sa k účtu, sa Vám zobrazí okrem stavu Vášho konta v UDSR aj Vaše sociálne skóre (v rozmedzí od 1 do 1000).

Na žiadnom bankovom účte nesmie byť, v žiadnom okamžiku viac ako 1000 USDR (cca 1000 USD, pre účty triedy C, ktoré má 99 % sveta). Účty triedy C dostanú 1000 USDR pravidelne, na začiatku každého mesiaca. Účty triedy S sú vyhradené predstaviteľom vlád, príslušníkom vybraných rodín boháčov a tzv. svetovej elity. Tieto účty nemajú horné limity a poskytujú ďalšie privilegia.

Novému systému sa musia podriadiť všetci. Protestujúci a sťažovatelia dostanú okamžité pokuty a zrážky zo sociálneho skóre a disponibilného zostatku na účte.

Očakává sa, že v prvom mesiaci bude asi pre 20 % populace znížené konto až na nulu, s odôvodnením „špatného správania sa“ . Podľa dokumentácie k software, ľudia si rýchlo, už v priebehu druhého mesiaca, uvedomia že „neschváleným chovaním“ ľahko prídu o mesačnú dávku a plynule zmenia svoje správanie, a podriadia sa.

Každá trieda v softwarovej aplikácii CSRQ-SM má špecifické parametre, tie obsahujú desiatky monitorovacích záznamov a merateľných položiek. Uvedené sú len vybrané.

C – Bežná (základná) trieda približne 7,1 miliardy ( 95,5 % ľudí na planéte). Mesačné štipendium 1000 USDR (majetok v danom okamžiku do 5000 USDR) Požadované očkovanie (2 a viac dávok), Uhlíkové skóre (obmedzuje cestovanie a štruktúru spotreby potravín)  1-500 ( 500 je najvyššie a najhoršie).

R – Obmedzená trieda (sociálni devianti – komunisti, anarchisti a pod) približne 250 milionov ( 3,3% ľudí). Vyžaduje sa očkovánie. Mesačné štipendium 500,00 USDR (čistý majetok nesmie presaahovať 1 000 USDR v danom okamihu). Uhlíkové skóre (obmedzuje cestovanie a štruktúru spotreby potravín)  1-500 ( 500 je najvyššie a najhoršie).

Q – V karanténe („extrémisti – aktivisti hnutia odporu) približne  75 milionov (1 % ľudí). Vyžaduje se očkovánie. Mesačne 250.00 USDR, čistá hodnota majetku nesmie prevýšiť 500 USDR Uhlíkové skóre (obmedzuje cestovanie a štruktúru spotreby potravín)  1-500 ( 500 je najvyššie a najhoršie).

S – Suverénna trieda (elita)  približne  7-8 milionov (0,1 % ľudí na planéte) mesačné štipendium bez limitu, majetok bez limitu, uhlíkové skóre sa nevypočítava, bez povinnosti očkovania

Každá trieda tiež obsahuje v aplikaci samostatné záložky pre pokuty, zápory, tresty atd. a tiež sekcie pre odmeny za dobré správanie. Suverénne účty premenné nemajú, ale majú samostatný modul pre určité výhody, ako sú ďalšie dovolenky, členstvá v kluboch (golfových apod.)

Tento systém bude sprevádzkovaný v reakcií na dlhotrvajúcu svetovú krízu, počas kolapsu svetovej civilizácie, s masívnou mediálnou podporou. Väčšina ľudí si oddýchne a príjme „peniaze zadarmo“. Chudobní a nižšie stredné triedy uvidia, ako vyššia stredná trieda a bohatí nižšej úrovne (do 20 mil USD) sa prepadajú na ich úroveň, čo budú pociťovať so sebauspokojením a tento pocit bude súčasťou propagandy nového systému.

  Na začiatku budú ľudia musieť stále pracovať, normálne sa venovať svojej profesii, aby sa nezrútil súčasný systém. Postupne budú však pracovné miesta zanikať (budú nahradzované autonomnými strojmi, robotmi, dronmi a hlavne obrovskou infáciou – zatváraním tovární po celom svete). Nové pracovné miesta a funkcie bude centrálne vydávať vláda. Ak ste právnik, budete pracovať pre režim. Ak ste domáca, budete pracovať pre rodinu triedy S. Ak nebudete pracovať,  nebudete sa riadiť novými smernicami o sociálnom kredite a ak budete akýmkoľvek spôsobom protestovať alebo kritizovať, budú vám okamžite odobrané body, dostanete pokuty alebo zrážky z účtu, a to v rozmedzí od 5 do 800 dolárov, podľa priestupku. Všetko je v software. Simulácie ukázali, že v prvom mesiaci mnoho ľudí pre  “špatné správanie” vyčerpalo svoje účty na nulu, ale v druhom mesiacii se ich správanie radikálne zmenilo až tak, že nedostali prakticky žiadne demerity ani zrážky. Inými slovami ľudia sa rýchle naučia, že dodržovanie pravidiel znamená „plné brucho“.

Porušovanie, to je bolesť, hlad a zima. Žiadne peniaze sa rovná žiadni priatelia a nakonec uviaznete vo fronte  byrokracie, budete musieť preskakovať cez obruče nápravnych programov. Najhoršou možnosťou je, že skončíte v niektorom zo špeciálnych “táborov” na prevýchove.

Virtuálny priestor je plný rôznych katastrofických predstáv. Tá Gideonova môže a nemusí patriť k fikciám. No nie je, podľa etológie súčasných elít, nepravdepodobná…

Je už čas k ilegálnej iniciatíve komunistov?

27.05.2023

Už „predzjazdová diskusia“ dokonale utajila konanie zjazdu KSS. V tomto politicky a sociálne hektickom období vedenie strany nenašlo témy a problémy, na ktoré by chcelo poznať názor širšej komunistickej verejnosti. „Programom zjazdu“ sa tak stalo iba potvrdenie mandátu súčasného predsedu a rozviazanie jeho rúk do nasledujúcich parlamentných volieb. Predseda SNS A. [...]

Právo prvej noci

06.05.2023

Redaktori a influenceri (aj s pani Čaputovou) mi, svojimi mdlobami nad „korunováciou“ Karola III, pripomínajú petičný výbor novomanželiek za uzákonenie práva prvej noci pre „celebrity“ (vrátane Soroša?). Kontrarevolúcie koncom osemdesiatych rokov obracajú históriu. Vedú nás za ruku mediálnou kampaňou dezinterpretácií II. svetovej vojny (Nemci sú nevinnými obeťami [...]

Hoaxy „dôchodkovej reformy“

09.04.2023

Režimní ekonómovia, o politikoch ani nehovoriac, v snahe definitívne zničiť dôchodkový systém, nepretržite kŕmia hoaxami verejnosť. Pozrime sa postupne na najväčšie podvody sulíkovcov, progresívcov a iných „reformátorov“. Dôchodkový systém zaťažuje verejné rozpočty! (potrebujeme ozdraviť verejné financie). Ide o mediálne krytie základných cieľov [...]

Igor Matovič

OĽaNO stiahlo návrh mimoriadnej schôdze. Šeliga kritizoval 363 či reguláciu porna

29.05.2023 09:27

Demokrati namietali najmä body z dielne Tomáša Tarabu.

Vladimir Putin / Jevgenij Prigožin /

Prigožin kritizuje Putina: Ak začínate vojnu, prosím, majte charakter, vôľu a oceľové gule

29.05.2023 09:12

Takto kriticky sa mohol vyjadriť preto, že mu Putin nedal sľubovanú odmenu za dobytie Bachmutu.

KĽDR Kórea strela balistická raketa

Japonsko sa chystá zostreliť akúkoľvek raketu KĽDR, ktorá naruší jeho územie

29.05.2023 08:06

Pchjongjang pred sériou vyjadrení japonských činiteľov Tokiu oznámil, že medzi 31. májom a 11. júnom sa chystá do vesmíru vyslať satelit.

Joe Biden

Biden a McCarthy sa definitívne dohodli na zvýšení dlhového stropu USA

29.05.2023 06:20

Stalo sa tak výmenou za výrazné zníženie výdavkov, ktorý má odvrátiť platobnú neschopnosť USA.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 60
Celková čítanosť: 123929x
Priemerná čítanosť článkov: 2065x

Autor blogu

Kategórie