Založ si blog

Manažment kvality sociálního určenia (CSRQ-SM)

Jeden z projektov, ako preniesť súčasné exkluzívne postavenie globálnej oligarchie, odhaľuje „agent Gideon“ z prostredia Mossadu. V podstate je jedno, či ide o spravodajskú hru, alebo židovského „assangea“. Plán je koncipovaný realisticky, má uskutočniteľnú konštrukciu a uveriteľnú motiváciu.

Software CSRQ-SM (Social Management) je univerzálny platobný systém bánk a vlád, ktorý nahradí po finančnom resete súčasný systém. Software zruší všetky súčasné meny, tak, že všetky bankové transakcie, všetky transakcie kreditními a debetními kartami budú realizované už len v systéme CSQR-SM. Plánovaná mena se nazýva USDR. Všetky účty budú „cez noc“ prevedené na USDR. Na účtoch bude aj sociálne hodnotenie užívateľa.

Po konverzii, při prihlásení sa k účtu, sa Vám zobrazí okrem stavu Vášho konta v UDSR aj Vaše sociálne skóre (v rozmedzí od 1 do 1000).

Na žiadnom bankovom účte nesmie byť, v žiadnom okamžiku viac ako 1000 USDR (cca 1000 USD, pre účty triedy C, ktoré má 99 % sveta). Účty triedy C dostanú 1000 USDR pravidelne, na začiatku každého mesiaca. Účty triedy S sú vyhradené predstaviteľom vlád, príslušníkom vybraných rodín boháčov a tzv. svetovej elity. Tieto účty nemajú horné limity a poskytujú ďalšie privilegia.

Novému systému sa musia podriadiť všetci. Protestujúci a sťažovatelia dostanú okamžité pokuty a zrážky zo sociálneho skóre a disponibilného zostatku na účte.

Očakává sa, že v prvom mesiaci bude asi pre 20 % populace znížené konto až na nulu, s odôvodnením „špatného správania sa“ . Podľa dokumentácie k software, ľudia si rýchlo, už v priebehu druhého mesiaca, uvedomia že „neschváleným chovaním“ ľahko prídu o mesačnú dávku a plynule zmenia svoje správanie, a podriadia sa.

Každá trieda v softwarovej aplikácii CSRQ-SM má špecifické parametre, tie obsahujú desiatky monitorovacích záznamov a merateľných položiek. Uvedené sú len vybrané.

C – Bežná (základná) trieda približne 7,1 miliardy ( 95,5 % ľudí na planéte). Mesačné štipendium 1000 USDR (majetok v danom okamžiku do 5000 USDR) Požadované očkovanie (2 a viac dávok), Uhlíkové skóre (obmedzuje cestovanie a štruktúru spotreby potravín)  1-500 ( 500 je najvyššie a najhoršie).

R – Obmedzená trieda (sociálni devianti – komunisti, anarchisti a pod) približne 250 milionov ( 3,3% ľudí). Vyžaduje sa očkovánie. Mesačné štipendium 500,00 USDR (čistý majetok nesmie presaahovať 1 000 USDR v danom okamihu). Uhlíkové skóre (obmedzuje cestovanie a štruktúru spotreby potravín)  1-500 ( 500 je najvyššie a najhoršie).

Q – V karanténe („extrémisti – aktivisti hnutia odporu) približne  75 milionov (1 % ľudí). Vyžaduje se očkovánie. Mesačne 250.00 USDR, čistá hodnota majetku nesmie prevýšiť 500 USDR Uhlíkové skóre (obmedzuje cestovanie a štruktúru spotreby potravín)  1-500 ( 500 je najvyššie a najhoršie).

S – Suverénna trieda (elita)  približne  7-8 milionov (0,1 % ľudí na planéte) mesačné štipendium bez limitu, majetok bez limitu, uhlíkové skóre sa nevypočítava, bez povinnosti očkovania

Každá trieda tiež obsahuje v aplikaci samostatné záložky pre pokuty, zápory, tresty atd. a tiež sekcie pre odmeny za dobré správanie. Suverénne účty premenné nemajú, ale majú samostatný modul pre určité výhody, ako sú ďalšie dovolenky, členstvá v kluboch (golfových apod.)

Tento systém bude sprevádzkovaný v reakcií na dlhotrvajúcu svetovú krízu, počas kolapsu svetovej civilizácie, s masívnou mediálnou podporou. Väčšina ľudí si oddýchne a príjme „peniaze zadarmo“. Chudobní a nižšie stredné triedy uvidia, ako vyššia stredná trieda a bohatí nižšej úrovne (do 20 mil USD) sa prepadajú na ich úroveň, čo budú pociťovať so sebauspokojením a tento pocit bude súčasťou propagandy nového systému.

  Na začiatku budú ľudia musieť stále pracovať, normálne sa venovať svojej profesii, aby sa nezrútil súčasný systém. Postupne budú však pracovné miesta zanikať (budú nahradzované autonomnými strojmi, robotmi, dronmi a hlavne obrovskou infáciou – zatváraním tovární po celom svete). Nové pracovné miesta a funkcie bude centrálne vydávať vláda. Ak ste právnik, budete pracovať pre režim. Ak ste domáca, budete pracovať pre rodinu triedy S. Ak nebudete pracovať,  nebudete sa riadiť novými smernicami o sociálnom kredite a ak budete akýmkoľvek spôsobom protestovať alebo kritizovať, budú vám okamžite odobrané body, dostanete pokuty alebo zrážky z účtu, a to v rozmedzí od 5 do 800 dolárov, podľa priestupku. Všetko je v software. Simulácie ukázali, že v prvom mesiaci mnoho ľudí pre  “špatné správanie” vyčerpalo svoje účty na nulu, ale v druhom mesiacii se ich správanie radikálne zmenilo až tak, že nedostali prakticky žiadne demerity ani zrážky. Inými slovami ľudia sa rýchle naučia, že dodržovanie pravidiel znamená „plné brucho“.

Porušovanie, to je bolesť, hlad a zima. Žiadne peniaze sa rovná žiadni priatelia a nakonec uviaznete vo fronte  byrokracie, budete musieť preskakovať cez obruče nápravnych programov. Najhoršou možnosťou je, že skončíte v niektorom zo špeciálnych “táborov” na prevýchove.

Virtuálny priestor je plný rôznych katastrofických predstáv. Tá Gideonova môže a nemusí patriť k fikciám. No nie je, podľa etológie súčasných elít, nepravdepodobná…

Posledné varovanie

13.11.2022

Pred tridsiatimi rokmi, ste podviedli verejnosť nádejou lepšieho socializmu a prísľubom životnej úrovne Rakúska a Švajčiarska. V obave, že pokus obnoviť kapitalizmus, s nezamestnanosťou, biedou, úžerou a nespravodlivosťou bude razantne odmietnutý, verejne ste sa zaviazali, že socializmus neodstránite. Konštatujeme, že ste v rozpore s týmto sľubom, zdefraudovali bezplatné [...]

Ukradnutá vykradnutá republika

27.10.2022

Závidím Václavovi Havlovi. Svoj list so sťažnosťou na stav verejných záležitostí mohol adresovať Gustávovi Husákovi, rešpektovanému predstaviteľovi Československej socialistickej republiky. Dnes nemám komu adresovať svoje upozornenie, sťažnosť na zjavné porušovanie ústavných princípov, a, Ústavou Slovenskej republiky garantovaných, občianskych práv. V budove [...]

Kapitalizmus s „ľudskou tvárou“ sa nekoná!

12.10.2022

Vlády „kolektívneho Západu“, včítane tej našej, intenzívne riešia problémy, ktoré svojou politikou sami spôsobili. Zaberajú pritom celý mediálny priestor interpretáciami a dezinterpretáciami svojich osobných sporov. (Urazený Sulík, za to, že mu tancujúci katolícki derviši, okolo Matoviča, vyfúkli ministerstvo financií, teraz „cvičí“ svojho neobľúbeného [...]

IS, islamsky stat, mosul, irak

Vodcu Islamského štátu Kurajšího zabili. Strieda ho Kurajší

30.11.2022 17:02

abú Hasan Hášimí Kurajší ktorý stál na čele skupiny od marca, zahynul "v boji proti nepriateľom".

Stoltenberg

NATO nevníma Čínu ako protivníka, sledujeme ale jej rozvoj, povedal Stoltenberg

30.11.2022 16:51

Ministri v Bukurešti hovorili aj o ambicióznom vojenskom a technologickom pláne Pekingu.

Polícia / Policajná páska /

Manželku zabil a rozštvrtil. V prípade brutálnej vraždy z Budče ukončili vyšetrovanie

30.11.2022 15:17

Mužovi hrozí v prípade tohto obzvlášť závažného zločinu vraždy až doživotný trest.

György Gyimesi

VIDEO: Ako Gyimesi učil Pčolinského správne vyslovovať meno György

30.11.2022 14:46

Pčolinský: Dúfam, že som vaše meno vyslovil správne. Gyimesi: Nie, nesprávne. Pčolinský: Prosím, opravte ma.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 51
Celková čítanosť: 103724x
Priemerná čítanosť článkov: 2034x

Autor blogu

Kategórie