Založ si blog

Smrť sa volá Lengvársky

 Mám hrôzu, že sa slovenská verejnosť neprieči rozhodnutiu doktora Lengvárskeho, ktorá zavádza losovanie o tom, koho nechajú v nemocnici prežiť… Po tridsiatich rokoch „transformácie“ sa na Slovensko vrátili nielen Jesenského demokrati (cestou k urne obracajú politické tričká, podľa toho, kto lepšie platí a sľubuje). Vrátili sa, a systematicky krajinu drancujú koloniálne (zahraničné) koncerny a najatí manažéri. Teraz sa (bez vojny) vrátila dokonca aj „vojnová medícina“. So selekciou, podľa kritérií ministerstva zdravotníctva.

S brutalitou režimu, krytého médiami. Dr. Mengeleho hrá v aktuálnej inscenácii generál Lengvársky a Goebbelsovi nohsledi opäť slúžia nemeckému (americkému, sionistickému) ducemu od RTVS po Denník N, od Markízy po Bilčíka.  

  Selekcia pacientov, cudne nazvaná ministerstom zdravotníctva „triáž“, je určite popretím ústavných práv „nevylosovaných“ pacientov. Likvidácia zdravotníckych kapacít v čase epidémie viróz je nesporným trestným činom. Dokonca „pokračujúcou“ trestnou činnosťou, viď diskusiu o návrhu o reforme zdravotnej starostlivosti.

V suterénoch nemocníc ležia stovky potrebných prístrojov, na ministerstve zdravotníctva, zdravotných poisťovniach a „univerzite“ sa povaľujú stovky (tisícky?) lekárov a sestier, nevyužité sú zavreté hotely. A mengele Lengvársky rieši nedostatok „kapacít“ novou lotériou, tentokrát lotériou o život. Za tridsať rokov zdevastovali Zajac a jeho nasledovníci bezplatné zdravotníctvo. Len v tomto roku odišlo z medicínskych profesií tisíce lekárov a sestier. Celý zločin proti ľudskosti kryje prezidentka. A média prepočítavajú „cenu“ života. Budujú povedomie, že nezaočkovaní nie sú ľudia.  Ich smrť propagujú ako primeraný trest za prejavy nedôvery garnitúre gaunerov a podvodníkov pri moci .

Počujete hlas slovenskej inteligencie?

„Partička“ sa ďalej dobre zabáva. Mediálni žoldnieri sa predstihujú v nehodnoverných správach, plných nehodnoverných údajov. Daňoví podvodníci kážu o morálke a vyzývajú k zodpovednosti. Antikorupčné OĽANO zavádza korupciu strachu o život… Asistujú Sulík a Krajniak s korupčnými príležitosťami „nekontrolovateľnej“ podpory „podnikateľom“….

Upotený minister vnútra, ktorého drží vo funkcii len podpora Lipšica, zatiaľ „organizuje“ politický hon na opozíciu a na kritikov režimu. Policajný štát, cenzúra a zastrašení sudcovia …

Počujete hlas božích sluhov?

Ticho na Slovensku nás vyraďuje spomedzi civilizovaných krajín.

Strácame oprávnenie účasti na humannej kultúrnej civilizácií.

Zanikáme.

Silou hlúpych politikov a médií.

Tichom intelektuálov a verejnosti….

Zvolili (a čo zvolí KSČM?)

10.06.2024

Pekný volebný výsledok vo voľbách do Európskeho parlamentu (7.-9.6.2024) je určite úspechom Kateřiny Konečnej. Dominovala nielen „červenými šatami“ ale aj svojou intelektuálnou výbavou v TV debatách (videl som, ako je „Katka cool“ 4.6.2024 na CNN Prima). Vymazala Okamuru aj ČSSD! Úspech sa nedá kritizovať, je však predovšetkým príležitosťou na inšpiráciu a [...]

S krížikom po funuse

07.06.2024

Inter arma … nefunguje rozum! Vojne, sa od určitého štádia, nedá zamedziť. Vojna má vnútorný mechanizmus, v ktorom nemá rozum miesto (vplyv). Myslím, že už vojne nezabráni ani „ruský zdravý rozum“ ani „zdravé sily západnej demokracie“ (z technických dôvodov sú tam len jedny úvodzovky…) Môžeme len špekulovať o charaktere [...]

…musím si prestať obhrýzať nechty

26.05.2024

Niekto si obhrýza nechty, ja iba rozmýšľam… (zlozvyk, ktorý si neviem odriecť…). Qui prodest? Kto „prebudil“ spiaceho agenta? Nechystá sa „intervencia NATO“ na Ukrajine? Podarilo sa deň pred atentátom, šéfovi WHO Tedrosovi na návšteve Slovenska, presvedčiť premiéra, aby neblokoval pandemickú dohodu a odovzdal časť národnej suverenity v [...]

Vladimir Putin

Putin po návšteve KĽDR dorazil do Vietnamu

19.06.2024 22:20

Vietnam je pre Putina druhou zastávkou na ceste po Ázii.

Georgia Meloniová

Strana premiérky Meloniovej bagatelizuje fašistické pozdravy svojho mládežníckeho krídla

19.06.2024 22:10

Meloniová bola dospievajúcou aktivistkou mládežníckeho krídla MSI, ktoré po druhej svetovej vojne založili Mussoliniho stúpenci.

Stonehenge

Aktivisti posprejovali prehistorickú pamiatku Stonehenge. Polícia zatkla dve osoby

19.06.2024 20:14

Pamiatka v juhozápadnom Anglicku je zapísaná na zozname Svetového kultúrneho dedičstva UNESCO.

Jozef Šuvada

Šuvada odporúčal, aby Slovensko nové medzinárodné zdravotné predpisy podporilo

19.06.2024 20:02

Peter Kotlár krok odôvodnil tým, že nové predpisy uprednostňujú záujmy farmaceutického priemyslu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 79
Celková čítanosť: 171017x
Priemerná čítanosť článkov: 2165x

Autor blogu

Kategórie