Založ si blog

Manažment kvality sociálního určenia (CSRQ-SM)

Jeden z projektov, ako preniesť súčasné exkluzívne postavenie globálnej oligarchie, odhaľuje „agent Gideon“ z prostredia Mossadu. V podstate je jedno, či ide o spravodajskú hru, alebo židovského „assangea“. Plán je koncipovaný realisticky, má uskutočniteľnú konštrukciu a uveriteľnú motiváciu.

Software CSRQ-SM (Social Management) je univerzálny platobný systém bánk a vlád, ktorý nahradí po finančnom resete súčasný systém. Software zruší všetky súčasné meny, tak, že všetky bankové transakcie, všetky transakcie kreditními a debetními kartami budú realizované už len v systéme CSQR-SM. Plánovaná mena se nazýva USDR. Všetky účty budú „cez noc“ prevedené na USDR. Na účtoch bude aj sociálne hodnotenie užívateľa.

Po konverzii, při prihlásení sa k účtu, sa Vám zobrazí okrem stavu Vášho konta v UDSR aj Vaše sociálne skóre (v rozmedzí od 1 do 1000).

Na žiadnom bankovom účte nesmie byť, v žiadnom okamžiku viac ako 1000 USDR (cca 1000 USD, pre účty triedy C, ktoré má 99 % sveta). Účty triedy C dostanú 1000 USDR pravidelne, na začiatku každého mesiaca. Účty triedy S sú vyhradené predstaviteľom vlád, príslušníkom vybraných rodín boháčov a tzv. svetovej elity. Tieto účty nemajú horné limity a poskytujú ďalšie privilegia.

Novému systému sa musia podriadiť všetci. Protestujúci a sťažovatelia dostanú okamžité pokuty a zrážky zo sociálneho skóre a disponibilného zostatku na účte.

Očakává sa, že v prvom mesiaci bude asi pre 20 % populace znížené konto až na nulu, s odôvodnením „špatného správania sa“ . Podľa dokumentácie k software, ľudia si rýchlo, už v priebehu druhého mesiaca, uvedomia že „neschváleným chovaním“ ľahko prídu o mesačnú dávku a plynule zmenia svoje správanie, a podriadia sa.

Každá trieda v softwarovej aplikácii CSRQ-SM má špecifické parametre, tie obsahujú desiatky monitorovacích záznamov a merateľných položiek. Uvedené sú len vybrané.

C – Bežná (základná) trieda približne 7,1 miliardy ( 95,5 % ľudí na planéte). Mesačné štipendium 1000 USDR (majetok v danom okamžiku do 5000 USDR) Požadované očkovanie (2 a viac dávok), Uhlíkové skóre (obmedzuje cestovanie a štruktúru spotreby potravín)  1-500 ( 500 je najvyššie a najhoršie).

R – Obmedzená trieda (sociálni devianti – komunisti, anarchisti a pod) približne 250 milionov ( 3,3% ľudí). Vyžaduje sa očkovánie. Mesačné štipendium 500,00 USDR (čistý majetok nesmie presaahovať 1 000 USDR v danom okamihu). Uhlíkové skóre (obmedzuje cestovanie a štruktúru spotreby potravín)  1-500 ( 500 je najvyššie a najhoršie).

Q – V karanténe („extrémisti – aktivisti hnutia odporu) približne  75 milionov (1 % ľudí). Vyžaduje se očkovánie. Mesačne 250.00 USDR, čistá hodnota majetku nesmie prevýšiť 500 USDR Uhlíkové skóre (obmedzuje cestovanie a štruktúru spotreby potravín)  1-500 ( 500 je najvyššie a najhoršie).

S – Suverénna trieda (elita)  približne  7-8 milionov (0,1 % ľudí na planéte) mesačné štipendium bez limitu, majetok bez limitu, uhlíkové skóre sa nevypočítava, bez povinnosti očkovania

Každá trieda tiež obsahuje v aplikaci samostatné záložky pre pokuty, zápory, tresty atd. a tiež sekcie pre odmeny za dobré správanie. Suverénne účty premenné nemajú, ale majú samostatný modul pre určité výhody, ako sú ďalšie dovolenky, členstvá v kluboch (golfových apod.)

Tento systém bude sprevádzkovaný v reakcií na dlhotrvajúcu svetovú krízu, počas kolapsu svetovej civilizácie, s masívnou mediálnou podporou. Väčšina ľudí si oddýchne a príjme „peniaze zadarmo“. Chudobní a nižšie stredné triedy uvidia, ako vyššia stredná trieda a bohatí nižšej úrovne (do 20 mil USD) sa prepadajú na ich úroveň, čo budú pociťovať so sebauspokojením a tento pocit bude súčasťou propagandy nového systému.

  Na začiatku budú ľudia musieť stále pracovať, normálne sa venovať svojej profesii, aby sa nezrútil súčasný systém. Postupne budú však pracovné miesta zanikať (budú nahradzované autonomnými strojmi, robotmi, dronmi a hlavne obrovskou infáciou – zatváraním tovární po celom svete). Nové pracovné miesta a funkcie bude centrálne vydávať vláda. Ak ste právnik, budete pracovať pre režim. Ak ste domáca, budete pracovať pre rodinu triedy S. Ak nebudete pracovať,  nebudete sa riadiť novými smernicami o sociálnom kredite a ak budete akýmkoľvek spôsobom protestovať alebo kritizovať, budú vám okamžite odobrané body, dostanete pokuty alebo zrážky z účtu, a to v rozmedzí od 5 do 800 dolárov, podľa priestupku. Všetko je v software. Simulácie ukázali, že v prvom mesiaci mnoho ľudí pre  “špatné správanie” vyčerpalo svoje účty na nulu, ale v druhom mesiacii se ich správanie radikálne zmenilo až tak, že nedostali prakticky žiadne demerity ani zrážky. Inými slovami ľudia sa rýchle naučia, že dodržovanie pravidiel znamená „plné brucho“.

Porušovanie, to je bolesť, hlad a zima. Žiadne peniaze sa rovná žiadni priatelia a nakonec uviaznete vo fronte  byrokracie, budete musieť preskakovať cez obruče nápravnych programov. Najhoršou možnosťou je, že skončíte v niektorom zo špeciálnych “táborov” na prevýchove.

Virtuálny priestor je plný rôznych katastrofických predstáv. Tá Gideonova môže a nemusí patriť k fikciám. No nie je, podľa etológie súčasných elít, nepravdepodobná…

Aký je rozdiel medzi muchami a politikmi?

03.09.2022

Žiadny! Oboje sa dá zabiť novinami… Tento prestavbový vtip mi prišiel na um, keď som zaregistroval správu o úmrtí M. S. Gorbačova. Možno preto, že to bol politik, ktorý vydal Sovietsky zväz a celé socialistické spoločenstvo do rúk médií. Asi je to aj dôvod ( odovzdanie moci médiám prenáša na média zodpovednosť za následky prestavby) prečo, nie je [...]

Geniálne kroky slovenskej vlády

25.07.2022

V súčasnosti sme svedkami častých útokov na mentálnu zdatnosť súčasnej vlády. Myslím, že ide iba o „chybu zorného uhla“… Slovensko čaká dôchodková kríza, spojená s odchodom silných ročníkov „Husákových detí“ do dôchodku, spôsobená aj prudkým poklesom pôrodnosti po prevrate (deti sú v konzumnom spôsobe života veľkou záťažou!). Na [...]

Panoptikum hornouhorskej provincionality

12.06.2022

Máme zasa za sebou nedeľnú dávku televíznej publicistiky. Videli sme, v priamom (?) prenose „panoptikum hornouhorskej provincionality“. Moderátori regionálnych médií majú zjavne problémy, zohnať relevantných politikov. „Celebrity“ miestnych hnojísk (Čaputová, Heger?, Korčok) sa boja oponentúry. O žiaru reflektorov majú záujem len, ak môžu viesť vlastný [...]

Ján Horecký

Premiér ponúkol prezidentke na post ministra školstva Jána Horeckého

27.09.2022 11:54

Riadením rezortu je nateraz dočasne poverený premiér.

NR SR / Parlament /

Návrh obmedziť paragraf 363 Trestného poriadku z dielne SaS neprešiel

27.09.2022 11:33

Za bolo 72 poslancov zo 147 prítomných, proti bolo 74 zákonodarcov, jeden sa zdržal.

poslanec Juraj Krúpa (SaS)

Krúpa zvolal mimoriadny výbor ku kontrolám na hraniciach s Českom

27.09.2022 11:24

Polícia ČR začne od štvrtka vykonávať kontroly po celej dĺžke štátnej hranice so Slovenskom.

Hermes 900 StarLiner 4

Nad hlavou nám budú lietať gigantické drony. Otázka je aké

27.09.2022 11:24

Denník Pravda mal možnosť preskúmať nové drony švajčiarskej armády Hermes 900 StarLiner od izraelského výrobcu Elbit Systems na základni vo Švajčiarsku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 47
Celková čítanosť: 94371x
Priemerná čítanosť článkov: 2008x

Autor blogu

Kategórie